Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Klubowicze ze wschodu czyli East Clubbers

east clubbers

Klubowicze ze wschodu czyli East Clubbers

Na polskim rynku klubowym powstała nowa formacja - EAST CLUBBERS. To naturalne i nieprzypadkowe połączenie dwóch talentów - DJ-a, showmana i twórcy aranżacji klubowych (DJ Silver) oraz producenta i realizatora (Janardana).

Doświadczenie jakim dysponują członkowie grupy East Clubbers (poprzednie projekty to odpowiednio DJ Silver - DPM oraz Janardana - Clubringer) na pewno pomoże w rozwoju formacji i miejmy nadzieję, że po raz kolejny okaże się, że nasza rodzima polska scena klubowa może konkurować z produkcjami które napływają do nas z zachodu.

Tak jak dotychczas, Dj Silver i Janardana chcą tworzyć muzykę taneczną, szybko wpadającą w ucho - jak sami mówią - "W swojej muzyce postaramy się zawrzeć wszystkie elementy muzyczne potrzebne do dobrej zabawy w klubie, jak również nienaganną jakość i zarówno "zachodnie" jak i "wschodnie" elementy muzyczne znane z niektórych utworów grupy Clubringer."

Nie zabraknie zatem dużej ilości melodyjnych kawałków, nie zabraknie ładnie brzmiącego wokalu, gdyż w projektach East Clubbers gościnnie będzie brała udział Kasia Lesing. My natomiast mamy nadzieję, że grupie nie zabraknie pomysłów i zrealizują postawione przed sobą cele i jeszcze nie raz usłyszymy o formacji East Clubbers.

Na dzień dzisiejszy formacja stawia zdecydowanie na promocję internetową, ponieważ jak sami mówią "ta forma promocji jest w tym momencie najbardziej efektywna dla artystów". Wszystkie dodatkowe informacje o zespole można znaleźć na stronie www.eastclubbers.com
patusia 20/01/2007 18:58:51 [Powrót] skomentuj