Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
East Clubbers w ogólnopolskiej prasie.

east clubbers

East Clubbers w ogólnopolskiej prasie.

W październikowym numerze branżowego pisma "Estrada i Studio" ukazał się bardzo obszerny i ciekawy wywiad z polską formacją klubową EAST CLUBBERS. Rozmowa przede wszystkim dotyczy szczegółów produkcji materiału na płytę E-Quality, która jest bardzo dobrze przyjmowaną pozycją nie tylko w polskich klubach. Czytając ten materiał, można dowiedzieć się naprawdę wiele nie tylko o tajnikach powstawania płyty E-Quality, ale także o sposobach produkcji utworów przy wykorzystaniu domowego zestawu komputerowego. Bardzo dobrze dobrane pytania i wyjątkowo obszerne i wylewne odpowiedzi sprawiają, że wywiad ten należy ocenić jako bardzo dobry i ciekawy, szczególnie dla fanów formacji jak i młodych artystów. Nas osobiście cieszy fakt, iż album powstawał przy współpracy z naszym wortalem, który w tym przypadku był "łącznikiem" pomiędzy grupą EAST CLUBBERS a klubowiczami. Dowodem na to niech będzie fragment wywiadu:

"(...) TOMASZ HAJDUK EiS: Pierwszą rzeczą, na jaką zwróciłem uwagę przy odsłuchu "E quality" to ogromna dawka energii. Materiał z płyty sprawia wrażenie jakby powstał w dużej determinacji. Chcieliście coś udowodnić?

EAST CLUBBERS: Nie do końca. No może w pewnym sensie… Myślę, że chcieliśmy udowodnić samym sobie, że potrafimy zacząć robić coś wspólnie – DJ Silver mnie, a ja jemu (śmiech). Doświadczenia z poprzednich zespołów nie nastrajały mnie optymistycznie do pracy muzycznej w ogóle a już szczególnie do kolejnego projektu techno-dance……. Ale muzyka zwyciężyła.. Po zrobieniu „Equal In Love”, wrzuciliśmy ten numer od razu na portal muzyki klubowej FTB, do działu Wasza Muza, jako demo… Utwór został bardzo dobrze przyjęty i myślę, że to nas zachęciło do dalszej pracy…

TOMASZ HAJDUK EiS: Szybko uwinęliście się z nagraniem i produkcją...

EAST CLUBBERS: No tak…. Właściwie to głównie dzięki klubowiczom z FTB. Odegrali oni bardzo dużą rolę, o czym pewnie nie wiedzą, ale za co im serdecznie dziękujemy, gdyż ich pozytywna motywacja była dla nas najważniejsza przy produkcji albumu. No a resztę zrobiło doświadczenie w produkcjach muzycznych... (...)"

Zainteresowanie formacją EAST CLUBBERS po wydaniu krążka "E-Quality" znacznie wzrosło. Jak się dowiedzieliśmy, już niebawem w dodatku do Super Express'u - magazynie PILOT, pojawi się koleny wywiad z Janardaną oraz DJ Silver'em. Dokładnej daty jeszcze nie znamy, cieszy nas jednak fakt, iż muzyka klubowa chociaż w dalszym ciągu w znikomym stopniu, lecz pojawia się w ogólnopolskiej prasie.

Formacji East Clubbers życzymy dalszych sukcesów, a klubowiczów zachęcamy do zakupu październikowego wydania pisma "Estrada i Studio"

Załączniki do artykułu:

Oficjalna strona EAST CLUBBERS (35)patusia 20/01/2007 18:14:53 [Powrót] skomentuj